Klanni Eesti sõjardite kodukas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

3 posters

Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by randor Kolm Juul 06, 2016 12:42 pm

See pole mingi saladus, et viimasel ajal pole sõdades hästi läinud ja erinevad uued ideed on klanni chatis liikuma hakanud, kuidas asju jälle taaskord korda teha. Siin on aga minu idee:

1. Meil läheb vaja IGA TOWNHALLI LEVELI jaoks CO-si (eldered ka juhul kui CO-d on eemal) ! CO-de tähtsuse toon allpool esile.

2. Alustaks nüüd sõjanduses puhtalt lehelt mis toob tegelikkuses meie esimese punktini. Nii nagu praegune sõda lõppeb nii KÕIK punaseks. See näitab seda mitu rohelist praegu on reaalselt aktiivsed, kuna need kes mõjuval põhjusel eba-aktiivsed need on juba niikuinii punased. (Aega punaseks panemiseks võib anda nt 24h, ja need kes ei pane nendele saabas kirjaga.). Se reegel kehtib ainult esimese sõja otsima panemisel et näha inimeste aktiivsust kuna kui iga sõda seda tehes me suudaks nädalas sõdida vaid korra või kaks. Järgnevatel sõjadel võib mõjuval põhjusel panna ennast ka punaseks. Ka herode uuendamine on mõjuv põhjus kuna ilma neid ei saaks niikuinii perfektset tulemust.

3. Peale seda kui kõik punased ja eba-aktiivsed rohelised kinga saanud siis paneb klanni liikuma uue klanni sõnumi et 12h pärast paneb uue sõja otsima ja et kõik kes sõtta tahavad tulla siis nemad roheliseks. Juhul kui sõja otsima panemisel jääb kas inimesi üle või puudu siis enam täiteks ei võta kedagi ja sunniviisil lähevad mõned rohelised välja!

4. Kui sõda on käimas ja ründaja soovib rünnakule minna, siis on kohustuslik teha sõja armeega üks friendly challange oma th piires ja seda selleks et teha väike soojendus enne rünnakule minemsit, vaatata vigu ja küsida veel viimehetkest nõu enne rünnakule minemist. PS! Kohustuslik on teha friendly challange enne igat rünnakut ja seda iga sõda hoolimata su pagunidest friendly challange võib vahele jätta ainult siis kui on selleks luba ja põhjus!

5. Nüüd tuleb eelnevalt mainitud CO-de koht mängu. Juhul kui ründajal tuleb sõjas kokku kahe rünnaku peale alla 4-5 tähe (tähtede määr pole veel kokkulepitud) siis ründaja läheb sunniviisil punaseks. Sama reegel kehtib ka pagunitega inimestele. Peale seda kui ründaja on sunniviisil punaseks pandud siis ta peab oma aktiivsust näitama järjepidevalt friendly challengites (muidugi friendly challengit tehes peab ründajal olema armee millega sõjas ründab) ja CO peavad jälgima ja kaasa aitama arenemisel. Juhul kui mitmele CO-le tundub et see ründaja on valmis sõtta tagasi minema siis antakse talle luba jälle roheliseks panna. Aga juhul kui ründaja on sunniviisil punaseks pandud ja kahe nädala jooksul ( järjekordselt kindel aeg pole kokku lepitud) enda aktiivsust ja huvi ei näita siis kick.

6. Pagunite väljateenimise reegel jääks ikka samaks. Saad pagunid kui oled ustav, aktiivne, valmis õppima ja muid aitama ja asjalik ründaja .

Vabandan kui tekst on liiga pikk aga arvan et kui me kõik paneme oma panuse siis me saame enda sõjad jälle korda.
Juhul kui midagi jäi arusaamatuks või tekkis uusi küsimusi siis küsige klannis randor-ilt või vastake sellele postitusele, oskan aitata. Very Happy
Edu ja jõudu kõigile tulevates sõjades ja Clash on!

randor

Postituste arv : 4
Join date : 06/07/2016

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Skipper Nelj Juul 07, 2016 11:35 am

Kindlasti on punkte, millega nõustun. Aga on ka asju, mida timmiks mingil määral.
Punktid 1, 4 ja 6 on need, millega nõustuks täiel määral.

Co-sid pakuks välja, et üks on leader (meil nagunii th 11), üks th 9 tasemel ja üks th 8 ja alla tasemel. Ja eelkõige oleks nende ülesanne sõjalise poolega tegeleda.
Pakun välja, et lisaks friendly challangele oleks kohustuslik oma rünnakuplaan CO-le lahti rääkida.

Aktiivsusmonitor tuleb ilmselt teha samaks nagu see vanasti meil oli, ehk siis paberi ja pastaka meetod. Lihtsuse huvides saab ka selle visuaalselt siia üles panna, et "patused" oleks kõigil ühtmoodi silma ees. Et siis kõigi rünnakud ja nende % siia üles ja on kohe ülevaade sõjalisest tugevusest igaühe kohta.

Muidugi reeglid reegliteks aga puudu on ka sihipärasest arengust. Et mitte väga laiali hajuda ja Chatis üksteisest üle karjuda, siis ettepanek oleks alustada altpoolt ülespoole pädevate sõjastrateegiate kinnistamist. Näiteks TH8 hog/valküür rünnakud korda, et jääks rünnakuid all üle skautideks ja siis liikuda sujuvalt th 9 peale jne. Annaks korraliku põhja alla sõjarünnakutele. Hetkel on paraku tase väga erinev ja igas suunas lahmima ei tahaks hakata.

Uute strateegiate koha pealt on meil vabatahtlikkuse küsimus. Võin ise võtta ja kiirjuhendi postitada siia iga uuema strateegia kohta aga kas meil on piisavalt neid, kes sellega kaasa läheksid? Selge on ka see, et kui mingi 2x proovida uut asja ja siis püss põõsasse visata, siis ei saa tulemust. Igal rünnakul on omad põhimõtted ja eeldada, et need töötavad iga külaga samamoodi, pole õige. Asi tahaks pidevat harjutamist ja siis peaks mingi kolm-neli tükki neid olema, kes seda proovivad ja leiavad kõige paremini töötavad lahendused.

Tulevikus võiks vastavalt vastasele paika panna ka mingi üldstrateegia. Näiteks lasta meie th 11-tel rünnata vastase th10 3* ja meie th10 vastupidi vastase th 11le 3*. Pluss veel küsimus, kas oleks iga sõda tingimata kuni -5 vastast vaja või muudaks seda vastavalt vajadusele.

Nii, üldiselt on ideed välja käidud. Osa asju "laenasin" ka ClashHeadsi kodulehelt. On nad siiski üks parimaid sõjaklanne üldse.
Skipper
Skipper
Admin

Postituste arv : 36
Join date : 22/04/2016
Age : 34
Asukoht : Lõunaosariigid

https://clashofclans.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by randor Nelj Juul 07, 2016 11:43 am

hmm osad kohad jäid vb tsipa ebaselgeks aga saan jutust aru, erinevate th-ode silme ette võtmine poleks paha idee, mis vb teeks asju kergemaks ja kvaliteesemaks oleks see kui nüüd alustaks ainult kindlate th-ode sõdadega enne kui läheks jälle korralikku sõtta. Selle all mõtlen seda et nüüd alustaks ainult th8 sõdadega et siis th 9 ja ülespoole saavad aitata ja koolitada neid kuna th 8 viimasel ajal vägagi katki olnud ja mingi teatud aja matistaks ainult niimoodi et th8 sõdivad ja muud õpetavad, siis võtaks th9-11 sõja kus ainult need th-od sõdivad et samamoodi jälle areneda ja õppida uusi strateegiad ja kui suuremal osal klannis asjad käes astuks jälle korralikku sõtta .

randor

Postituste arv : 4
Join date : 06/07/2016

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Skipper Nelj Juul 07, 2016 11:53 am

Peab nõustuma. Th 8 sõjad alguses on hea mõte. Seda enam, et sellest on ka lihtsam alustada. Th 9 on rohkem asju jälgida ja paljud asjad on üsna käest ka läinud. Korralikku tunnelitki näeb üha harvem ja siis ongi olukorrad, kus herod/valkid/bowlerid jms panevad mööda küla ääri jooksu ja feil olemas. Seda enam, et GoHogist pole ka erilist kasu kui taparühmaga vähemalt üht pommikohta ei tabata. Strateegia on suht ära nerfitud ja kui valesti ka teha, siis pole midagi loota enam.
Skipper
Skipper
Admin

Postituste arv : 36
Join date : 22/04/2016
Age : 34
Asukoht : Lõunaosariigid

https://clashofclans.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Ma_Laman Nelj Juul 07, 2016 12:18 pm

Hea mõte th8 sõja korralda aga kas pole mõtet lisada th8 sõtta, th7? Siis saaks ka nendele rääkida kuidas teha nt dragidega tunnel...

Ma_Laman

Postituste arv : 14
Join date : 06/07/2016
Age : 26
Asukoht : Rakvere

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Skipper Nelj Juul 07, 2016 12:25 pm

Minu viga. Oleksin pidanud täpsustama. Th8 ja alla. Lihtsalt th 7 polegi väga muud valikut kui dragid. Aga probleem on just th 8 juures, kus dragid justnagu saaks hakkama ja tekib tunne, et pole vaja midagi juurde õppida. Aga kui anti drago külasid juba neljandat korda dragodega rünnatakse ja feilitakse sõjas... Jah, seda on ka nähtud, isegi ei mõtle välja lol!

Ühesõnaga harjutamist jagub ja seda nii sõjas kui challange'te näol.
Skipper
Skipper
Admin

Postituste arv : 36
Join date : 22/04/2016
Age : 34
Asukoht : Lõunaosariigid

https://clashofclans.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by randor Nelj Juul 07, 2016 1:40 pm

noh seda mõtlesin ka mine et teeks th 8 pooleks need . th 8 ja alla ning th 9 ja üles.

randor

Postituste arv : 4
Join date : 06/07/2016

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by randor Nelj Juul 07, 2016 1:41 pm

kuidas siis ültkokkuvõttes teeb. Kas võtab minu idees mõned punktid ja lisame skipperi ideele need, ning teeme need sõjavärgid . ?

randor

Postituste arv : 4
Join date : 06/07/2016

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Skipper Nelj Juul 07, 2016 1:42 pm

Rohkem arvamusi on vaja. Muidu otsustame neljakesi ära kõik scratch
Skipper
Skipper
Admin

Postituste arv : 36
Join date : 22/04/2016
Age : 34
Asukoht : Lõunaosariigid

https://clashofclans.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Ma_Laman Nelj Juul 07, 2016 1:46 pm

Mina annan iga tahes oma hääle mõlemale ideele mis võivad parandada meie klanni

Ma_Laman

Postituste arv : 14
Join date : 06/07/2016
Age : 26
Asukoht : Rakvere

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Ma_Laman Nelj Juul 07, 2016 1:50 pm

Kuidas me saavutame selle et kõik klanni liikmet võtavad ennast kokku ja viskavad pilgu peale ja jagavad oma arvamust sellest ideest? ☺

Ma_Laman

Postituste arv : 14
Join date : 06/07/2016
Age : 26
Asukoht : Rakvere

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Skipper Nelj Juul 07, 2016 5:08 pm

See on hea küsimus. Ma arvan, et 90% klannist polegi siia jõudnud scratch
Skipper
Skipper
Admin

Postituste arv : 36
Join date : 22/04/2016
Age : 34
Asukoht : Lõunaosariigid

https://clashofclans.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Ma_Laman Nelj Juul 07, 2016 5:23 pm

Seda minagi... Nii mugavaks kõik läinud et jube

Ma_Laman

Postituste arv : 14
Join date : 06/07/2016
Age : 26
Asukoht : Rakvere

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Skipper Nelj Juul 07, 2016 6:27 pm

Mitteaktiivsusele ja "ebaõnnele" leitakse palju põhjuseid:

#Keegi ei viitsi päevad läbi YT passida.
#Meil on ajutine mõõnaperiood, küll asi paraneb.
#Suvi on, keegi ei viitsi tegeleda.
#jms

Mõõnaperiood mõõnaperioodiks aga kui me nii tegijad oleme, siis miks me klanni sellesse mõõna lasknud oleme? Pealegi mäng muutub ja meie kallis GoHog paratamatult pole enam nii tugev kui enne. Sellega ehk isegi saaks hakkama kui viitsimist oleks aga järjest enam on rünnakuid, kus pole korralikku tunnelit, dgb asukohtasid ei vaadata üldse ja kuidagi... tuim lahmimine.
Rääkimata sellest, et see "järelkasv" ehk th 8 ja uued th 9 mängijad ei saa korralikku koolitust korralike rünnete osas. Selleks on vaja üksmeelt rünnakustrateegiate arendamises ja nendega tegelemises. Hetkel on igaüks suht enda eest.
See foorum sai ka loodud mõttega, et saaks asjade üle arutada, sihid paika panna, jagada õpetusi ühes kohas, mitte igaühele mängu chatis eraldi seletama jne. Aga tundub, et enamusele ei jõua kohale, et koostööd on vaja kui tahta klanniga edasi areneda.
Ühel hetkel käib see plaks ära ja see klanni aktiivsem pool lihtsalt kaob ära kui midagi toimima ei saa siin.
Skipper
Skipper
Admin

Postituste arv : 36
Join date : 22/04/2016
Age : 34
Asukoht : Lõunaosariigid

https://clashofclans.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Skipper Kolm Juul 13, 2016 1:34 pm

Ma_Laman kirjutas:Kuidas me saavutame selle et kõik klanni liikmet võtavad ennast kokku ja viskavad pilgu peale ja jagavad oma arvamust sellest ideest? ☺️

Tundub, et see asi ongi võimatu. Pole mingit keskset juhatust, kes mingeid otsuseid vastu võtaks. Veel vähem saab siis rääkida koostööst. Iga asi kisub tuimaks vaidluseks ära ja edasi ei jõuta. Mina igatahes enam ideesid ei pritsi ja asjaga ei tegele. Las see asi veereb siis vanamoodi edasi. Igatahes annan oma lahkumisavalduse sisse ja th 10t ma siin klannis enam valmis ei saa. Lahkumise aega veel vaatan aga sõjas mind enam pole ja th uppimise ajal millalgi lahkun. Arvestades, et th läheb kohe uppima, siis juhtub see ilmselt veel järgmise nädala jooksul. Olge mõnusad geek
Skipper
Skipper
Admin

Postituste arv : 36
Join date : 22/04/2016
Age : 34
Asukoht : Lõunaosariigid

https://clashofclans.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Ma_Laman Kolm Juul 13, 2016 2:36 pm

Skipper, jah raske otsuseid vastu võtta kui ühelt poolt toome idee välja ja siis matab jälle leader/co selle teema maha et küll see ei sobi ja see ei sobi, jne... Kunagi saime uhkelt öelda et oleme Eesti edukaim sõja klann, enam seda kahjuks ei saa... Aktiivsemad mängijad soovivad ikka eelkõige võita sõja ja enda kaotatud ressurssid tagasi saada aga kui iga teine sõda kaotsus siis paraku jääb ise miinustesse

Ma_Laman

Postituste arv : 14
Join date : 06/07/2016
Age : 26
Asukoht : Rakvere

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Ma_Laman Kolm Juul 13, 2016 2:39 pm

Need ideed mis te randoriga välja tõite oli parem kui mitte midagi, aga jah kahjuks seda nägid klannist vaid u 10% ja teised lihtsalt seda ei suvatsenutki tulla vaatama

Ma_Laman

Postituste arv : 14
Join date : 06/07/2016
Age : 26
Asukoht : Rakvere

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Ma_Laman Kolm Juul 13, 2016 2:57 pm

Skipper kui see saladus pole kas oled teise koduklanni välja valinud

Ma_Laman

Postituste arv : 14
Join date : 06/07/2016
Age : 26
Asukoht : Rakvere

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Skipper Kolm Juul 13, 2016 3:24 pm

Pole veel päris kindel. Ainult Eesti on sihikul aga käin enne mujalt ka läbi vaatamas asju.
Skipper
Skipper
Admin

Postituste arv : 36
Join date : 22/04/2016
Age : 34
Asukoht : Lõunaosariigid

https://clashofclans.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Ma_Laman Kolm Juul 13, 2016 3:32 pm

Kolisin suure kasutajaga ka esijalgu sinna harjutama kuid kui seal asi jätkub sama moodi siis jään arvatavasti pikemaks ajaks sinna

Ma_Laman

Postituste arv : 14
Join date : 06/07/2016
Age : 26
Asukoht : Rakvere

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Skipper Kolm Juul 13, 2016 5:27 pm

No, läks nagu läks. Kui probleeme pole, siis las vanad lasevad samamoodi edasi. Sõjaklann polnud see enam ammu ja kahju näha, et see vähene koostöögi on ära hajunud. Ainult Eestiga sõdade korraldamisest või omavahelisest asjade arutamisest pole suurt haisugi enam.
Skipper
Skipper
Admin

Postituste arv : 36
Join date : 22/04/2016
Age : 34
Asukoht : Lõunaosariigid

https://clashofclans.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Ma_Laman Kolm Juul 13, 2016 5:29 pm

Ainult Eesti panen täna kell 22.00 sõja tööle ning vastaseks peaks tulema Eesti Poisid... Kaalud välja arvutatud

Ma_Laman

Postituste arv : 14
Join date : 06/07/2016
Age : 26
Asukoht : Rakvere

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Skipper Kolm Juul 13, 2016 5:37 pm

No, meile ka pakuti sõda aga pole mingi aruteluni jõutudki. Ja ausalt öeldes, viimaste sõdade valguses oleks juba häbi olnud oskusi näidata.
Skipper
Skipper
Admin

Postituste arv : 36
Join date : 22/04/2016
Age : 34
Asukoht : Lõunaosariigid

https://clashofclans.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda . Empty Re: Minu idee kuidas saaks sõjad jälle korda .

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele